אודותינו

MIT Enterprise Forum Israel פורום

הוקם ב-1994 כסניף של הארגון העולמי

(Massachusetts Institute of Technology)

Passion Led Us Here

 פורום MIT ליזמות (MIT Enterprise Forum Israel), המרכז הישראלי של הארגון העולמי, הוקם בשנת 1994.
זה המרכז הראשון של העמותה העולמית, שפועלת מתוך MIT (Massachusetts Institute of Technology), שקם מחוץ לגבולות צפון אמריקה. כיום הארגון פועל מתוך 21 מרכזים בארבע יבשות.

פורום MIT והמרכזים הנלווים אליו הינם ארגון עולמי ללא מטרות רווח, המוקדש לקידום הצמיחה וההצלחה של מיזמי היי-טק בעזרת חיבור רעיונות, טכנולוגיה ואנשים  בעזרת רשת רחבה של מתנדבים ומתנדבות, יזמות, יזמים משקיעות ומשקיעים.

באמצעות רשת של סניפים ברחבי העולם, פורום MIT ליזמות משתף פעולה עם מאות ארגונים ארגוניים, אקדמיים וארגונים ממשלתיים המחברים בין העוסקים בטכנולוגיה והמערכת האקולוגית היזמית לבין משאבים שהופכים את המסחור של הטכנולוגיות למהיר וקל יותר, ומייצר מעל 400 אירועים, פעילויות וסדנאות לעידוד מטרות אלה.


במהלך העשורים האחרונים טיפח פורום MIT ליזמות בישראל את תחום הטכנולוגיה המקומי בהצלחה, תוך התמקדות בנושאים בעלי רלוונטיות ליזמים בתחום ההיי-טק: עריכת סדנאות, תכניות אקסלרציה ייעוץ ופעילויות אחרות בהן יזמים, מומחים בתעשייה, משקיעים וטכנולוגים יכולים להחליף ולשתף תובנות כיצד לטפח מיזמי היי-טק תוך התאמה לסיכוני שוק דינאמיים והתגברות על מהמורות ואתגרים.


הפורום מחבר יזמים וחובבים טכנולוגיים בעזרת מעל 400 ארועים בכל שנה בעולם

קהילת הפורום מונה מעל ל-8,000 יזמים

פורום MIT ליזמות בישראל קם בשנת 1994

21 מרכזים ברחבי העולם